Szkolny seriws rowerowy

Dzień dobry,
z przyjemnością informujemy, że w najbliższą niedzielę odbędzie się bezpłatny Szkolny Serwis Rowerowy.
To doskonała okazja, aby przeserwisować jednoślad uczestników kampanii.

Kiedy? 26.05.2024 (niedziela) w godz. 10:00-18:00, odbiór rowerów możliwy do 19:00
Gdzie? Szkoła Podstawowa nr 330, ul. Mandarynki 1 (Ursynów)

Aby skorzystać z usług serwisu rowerowego konieczne jest okazanie dzienniczka rowerowego, świadczącego o uczestnictwie w kampanii. Liczba naklejek w dzienniczku nie ma znaczenia, serwis jest dla wszystkich uczestników ze wszystkich szkół i przedszkoli biorących udział w akcji.

W tegorocznej edycji okazji do skorzystania z serwisu będzie aż 12. Serwis jest mobilny, dostępny w weekendy, każdego dnia w innej lokalizacji. Więcej informacji w wydarzeniu: fb.com/events/1195777491414063/

Lokalizacja serwisów, które odbędą się w późniejszych terminach oraz regulamin wydarzenia.

 

 

Skip to content